среда, 28 октября 2015 г.

Час сніданку. 6 клас

Тема. Час сніданку.                                                   6th form

Мета: повторити знання лексики теми «Їжа і напої»; вивчити нову лексику до теми уроку, навчати учнів діалогічного та монологічного мовлення за темою, вдосконалювати техніку читання; продовжувати розвивати навички аудіювання, формувати мовну здогадку; виховувати в учнів бажання спілкуватися іноземною мовою та культуру спілкування у закладах торгівлі.
Обладнання: картки для роботи в групах, малюнки,  діалоги, картки із зображенням продуктів харчування, робочий зошит.
Тип уроку: урок розвитку мовленнєвих навичок
                                              План уроку
І. Організаційний момент
1.Привітання, бесіда з черговим

2. Фонетична гімнастика
T. – What topic are we studding now?
Read all together
[a:] farm, farmer, classroom, tomatoes, car, garden
[ Ʌ ] under, but, drum, onion, cup, plum, cut
[і:] meat, read, eat, clean, beans
[ju:] you, mute, pupil, cube, cucumbe
r[o] not, lot, hot, dog, pot, dot, orange
[e] pen, ten, pencil, pet, vegetable, egg, let, bed, melon
] Dad, cat, hat, pat, apple, cabbage, radish
[ei] grey, plate, table, grapes
[eǝ] hair, dare, wear, there, pear
[o:] tall, all, ball, call, wall, water melon'

3. Мовленнєва гімнастика
- Poem Breakfast in the morning
Dinner in the day
Tea comes after dinner
Then comes time to play.
Supper in the evening
When the sky is red
Then the day is over
And we go to bed.

суббота, 24 октября 2015 г.

Одяг. 5 клас

ТемаОдяг

Цілі:узагальнити та систематизувати знання учнів по темі «Одяг»; повторити та активізувати лексику теми; розвивати лексичні навички,  фонечитний слух; формувати навички усного мовлення та письма,  продовжувати практикувати учнів у читанні та складанні діалогів; виховувати почуття прекрасного, естетичний смак, культуру спілкування.

Обладнання: таблиці одягу, картки-малюнки, завдання для роботи в групах, парах, речення , презентації, ноутбук

Тип уроку:урок застосування знань, умінь, навичок

                                                           ПЛАН УРОКУ
І. ОРГ.МОМЕНТ

1.Привітання
Т. Good morning, everybody! I'm glad to see you.
       
  2. Бесіда з черговим
Who is on duty today?
What day is today?
What season is it now?
How are you today?
Are you happy today?
You are very pretty today. What is your favourite clothes?
   
 3. Фонетична та  мовленнєва гімнастика
1.Аудіопрезентація «Learn clothing vocabulary»

Покупка продуктів. Урок розвитку діалогічного та монологічного мовлення. 4 клас

ТемаПокупка продуктів. Урок розвитку діалогічного та монологічного мовлення

Цілі: повторити та активізувати лексику теми «Домашні обов’язки. Харчування»; ознайомити з назвами тари для продуктів харчування; відпрацювати вживання прийменника of  у конструкціях типу a can of cola; розвивати лексичні навички,  фонечитний слух; формувати навички усного монологічного, діалогічного мовлення та письма,  продовжувати практикувати учнів у читанні та складанні діалогів; виховувати почуття прекрасного, естетичний смак, культуру спілкування.

Обладнання: таблиці продуктів харчування, картки-малюнки, завдання для роботи в групах, парах, речення , презентації, ноутбук

Тип уроку: урок розвитку діалогічного та монологічного мовлення

                                                           ПЛАН УРОКУ
І. ОРГ.МОМЕНТ

1.Привітання
Т. Good morning, everybody! I'm glad to see you. 
      
  2. Бесіда з черговим
Who is on duty today?
What day is today?
What season is it now?
How are you today?
Are you happy today?
You are very pretty today. What do you want today at the lesson? 

 3. Фонетична гімнастика
1. Let’s  practice sound [ou]

Мій день народження. Вечірка. 3 клас

 Тема. Мій день народження. Вечірка.

Мета: практикувати вci види мовленнєвої  дiяльностi,активізувати вивчену лексику теми,  ознайомити з новими лексичними одиницями: wish,congratulate
greet , get, celebrate, ready, prepare, guest, treat ;  розвивати iнтелектуальнi та пiзнавальнi здiбностi, рiзнi типи пам'ятi - слухову, зорову; увагу, уяву, вчити логiчно висловлювати думку;виховувати дбайливе ставлення до друзів, культуру поведінки та  бесiди, , виховувати зацiкавленiсть у розширеннi cвoїх знань.

Обладнання: картки за темою «Свята»,  таблиці,  пісні, вірші, завдання на картках,  іграшки;

Тип уроку: урок формування мовленнєвих навичок

ХІД УРОКУ
I.ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ

1.Привітання. Бесіда з черговим
Т. Good morning, everybody! I'm glad to see you.
- How are you today?
-What topic we are studing?

2.Фонетична зарядка
-  Let's practiсe sounds
ough     af - lough , tough , rough
        mother, come, months      перед m,n,th,v
th         birthday, this, months, mother

3.Мовленнєва гімнастика
- Look at the picture. What holiday is it?(Birthday)
- Poem “It’s birthday time” (с. 76 впр. 1)

Речі у класі. Урок формування навичок говоріння

Тема. Речі у класі. Урок формування навичок говоріння 
Цілі: повторити та активізувати лексику теми «Школа», ознайомити із назвами меблів у класі; повторити вказівні займенники:this,that, these,those, їх вживання та використання в реченнях; пояснити утворення множини іменників; формувати лексичні навички; навички усного монологічного, діалогічного мовлення та письма; розвивати фонематичний  та інтонаційний слух, слухову  та зорову пам’ять;  продовжувати практикувати учнів у читанні; виховувати почуття прекрасного, естетичний смак, культуру спілкування.
Обладнання: таблиці шкільний речей,таблиця «множина іменників», картки-малюнки, завдання для роботи в групах, парах, речення , презентації, ноутбук
Тип уроку: урок формування навичок говоріння           

ПЛАН УРОКУ

І. ОРГ.МОМЕНТ

1.Привітання   Т. Good morning, everybody! I'm glad to see you.     
  
2. Бесіда з черговим
Who is on duty today?
What day is today?
What months іs it now?
What season is it now?

Учитись важко, а учить ще важче...

Учитись важко, а учить ще важче,
але не мусиш зупинятись ти.
 Як дітям віддаси усе найкраще,
 той сам сягнеш нової висоти.

            П. Сингаївський

Доброго дня!
Я, Мацюх Людмила Віталіївна!
Професія вчителя - це професія, про яку я мріяла ще з  дитинства. Коли мене запитували ким я хочу стати, я навіть не задумуючись відповідала: "Вчителем!" 

Кажуть, що хорошим вчителем стати нелегко, проте ним може стати кожний учитель, наполегливо працюючий над собою,який  сумлінно ставиться до дорученої справи.
Я цілком погоджуюсь і вважаю, що хорошим вчителем можна стати лише тоді, коли багато працювати над собою, самовдосконалюватись та відповідально виконувати свої обов'язки.